• Gratis verzending vanaf €30 binnen NL (daaronder €2,95)
    • Voor 15.30 uur besteld, dezelfde dag verzonden
    • Zorgvuldig verpakt
    • Gratis retourneren
  • 9.6 ★★★★★ (4775)
    • Geen producten in je winkelmand.

Gratis verzending vanaf €30 binnen NL (daaronder €2,95)
038 - 467 34 00

Gratis verzending vanaf €30 binnen NL (daaronder €2,95)
Voor 15.30 uur besteld, dezelfde dag verzonden
Zorgvuldig verpakt
Gratis retourneren

  • Specificaties
    Aantal pagina's

    192

    Auteurs

    Illustraties

    circa 100 afbeeldingen

    ISBN

    9789462587861

    Jaar

    2026

    Uitvoering

    Paperback met flappen

    Taal

    Nederlands

    afmeting

    22,5 x 27 cm

    Vormgeving

    Vanessa van Dam

    In samenwerking met

    H’ART Museum Amsterdam en Centre Pompidou Parijs

    Tentoonstelling

    3 oktober 2026 t/m 14 februari 2027

  • In Chez Matisse volgen we de artistieke weg van een van de belangrijkste pioniers van de moderne kunst en een van de grootste kunstenaars van de 20e eeuw. Dit boek belicht niet alleen de grensverleggende vernieuwingen van Matisse, maar ook zijn belangrijke rol in de internationale avant-garde van de moderne kunst.

    Van zijn vroege zelfportret uit 1900 tot de latere schilderijen en de iconische knipsels uit zijn laatste levensjaren ontvouwt zich een oeuvre dat wordt gekenmerkt door vernieuwing en eenvoud. Naast schilder was Matisse ook beeldhouwer, tekenaar, graficus en boekillustrator. Juist in de veelzijdigheid van zijn werk worden de voortdurende vernieuwingen op het gebied van vorm, kleur en materiaal zichtbaar. Matisse ontwikkelde zijn stijl stap-voor-stap en
    gestaag, gedreven door de overtuiging dat ware eenvoud alleen ontstaat door jarenlang te experimenteren en verfijnen. Ook ver na zijn dood blijft Matisse generaties kunstenaars inspireren. Als meester op het gebied van kleur nodigt hij ons uit om zijn kunstwerken en die van zijn tijdgenoten met een nieuwe blik te bekijken. Zoals hij zelf zei: ‘Het kenmerk van de moderne kunst is dat ze deel uitmaakt van ons leven.’

    Er zijn nog geen beoordelingen.


Specificaties
Aantal pagina's

192

Auteurs

Illustraties

circa 100 afbeeldingen

ISBN

9789462587861

Jaar

2026

Uitvoering

Paperback met flappen

Taal

Nederlands

afmeting

22,5 x 27 cm

Vormgeving

Vanessa van Dam

In samenwerking met

H’ART Museum Amsterdam en Centre Pompidou Parijs

Tentoonstelling

3 oktober 2026 t/m 14 februari 2027


In het kort

In Chez Matisse volgen we de artistieke weg van een van de belangrijkste pioniers van de moderne kunst en een van de grootste kunstenaars van de 20e eeuw. Dit boek belicht niet alleen de grensverleggende vernieuwingen van Matisse, maar ook zijn belangrijke rol in de internationale avant-garde van de moderne kunst.


Beoordelingen (0)

Er zijn nog geen beoordelingen.